BACK1
Neden Protac ?

İnce işçilik

Araç kaplama, verilen garanti ile doğru orantılıdır. Doğru yerlerde, doğru parça kesimi uzun vadede kullanım şansı verir. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeleri en zor parçaları kaplarken incelik ile yapıyoruz.

Profesyonel Ekip

Protac  araç kaplama konusunda Almanya’da eğitim görmüş olup, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren Türkiye’nin her yerinde en özel araçları güven ile teslim alıp müşterilerin taleplerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmiştir.

Kurumsal Hizmet

Protac Araç Kaplama, Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına kurumsal hizmetler vermekte olup termin süreleri içerisinde işleri teslim etmektedir. Sözleşme çerçevesinde verdiğimiz kurumsal hizmetlerde sizlerinde çözüm ortağı olmaktan onur duyarız.

Araç Kaplama Nedir?

Araç kaplamanın inceliklerini Serkan Bayrak’tan dinleyelim.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Protac Ailesi olarak bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda müşterilerimizin yüzlerinin güldüğünü görmek bizim en büyük mutluluğumuz olmuştur. Aracınızın yenilendiğini hissettirebilmek ve onları daha uzun zaman koruyabilmeniz için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Neden Protac Araç Kaplama?

 • Garanti

  Protac yaptığı işin arkasında durmakta ve orjinal boya bir aracın kaplamasına 2 sene garanti vermektedir.

 • Folyo Seçimi

  Zengin renk seçenekleri ile müşterilerimize gerek görseler ile gerekse orjinal folyo malzemelerinden renk seçmelerine olanak sağlamaktayız.

 • Sigorta

  Aracınız işleme alındığı andan size teslim edilene kadar özel sigortamız ile güvence altındadır, böylece siz çayınızı yudumlarken gönlünüz rahat aracınız yeni rengine geçmektedir.

 • Yerinde Hizmet

  Türkiye’nin en özel garajlarında bulunan araçlara imzamızı attığımız için gururluyuz! Siz zahmet etmeyin biz o özel araçlarınız için gelmeye hazırız.

 • Randevu

  Bugün git yarın gel yok! Protac, randevu sistemi ile çalışmakta olup söz verdiğimiz zamanda aracınızı teslim alıp, söz verdiğimiz zamanda size aracınızı teslim ediyoruz.

© Telif Hakkı - Protac Araç Kaplama 2015